Kluber Isoflex


Kluber Isoflex

Firma Klüber oferuje grupę smarów Isoflex przeznaczonych między innymi jako produkty do łożysk wysokoobrotowych, do łożysk wrzecion, stosowany w przypadku momentów niskotarciowych, do długookresowego smarowania, do łożysk tocznych i ślizgowych, prowadnic liniowych.


Gama produktów Klüber Isoflex:


ISOFLEX NBU 15
Smar przeznaczony do stosowania przy wysokich prędkościach obrotowych smarowanych elementów, wyróżniający się dobrą zdolnością przenoszenia obciążeń i zachowujący swoje właściwości przy dużych siłach nacisku występujących między smarowanymi elementami.


ISOFLEX NCA 15

Lekki smar do łożysk tocznych i ślizgowych, wykazującym dobrą zdolność przejmowania nacisków. Ten smar specjalny składa się z oleju mineralnego, oleju estrowego, syntetycznego oleju węglowodorowego i specjalnego mydła wapniowego.


ISOFLEX PD 300 A
Wydajny smar do zastosowania w przypadku momentów niskotarciowych.


ISOFLEX TOPAS AK 50
Smar posiadający w składzie syntetyczny olej węglowodorowy i mydło aluminiowe. Zabezpiecza miejsce tarcia przed korozją i jest odporny na utlenianie i starzenie się.


ISOFLEX TOPAS NCA 52
Jest stosowany do szybciej wirujących łożysk tocznych i ślizgowych jak też do bardziej obciążonych małych przekładni, przy czym dobra tolerancja tworzyw sztucznych umożliwia zastosowanie do skojarzeń materiałów tworzywo sztuczne / tworzywo sztuczne lub metal / tworzywo sztuczne.


ISOFLEX TOPAS NCA 5051
To homogeniczny lekki smar do długookresowego smarowania w szerokim zakresie stosowanych temperatur. Składa się z syntetycznego oleju węglowodorowego i kompleksowego mydła barowego.


AKTUALNOŚCI: