28-09-2016

Energocet 76® - nowy produkt w naszej ofercie.

Energocet® 76 jest pakietem cetanowo-stabilizującym stosowanym do olejów napędowych zarówno z dodatkiem jak i bez dodatku biokomponentów. 

Energocet® 76 podwyższa liczbę cetanową paliwa i poprawia właściwości eksploatacyjne paliwa a w szczególności zwiększa moc i sprawność silnika, zmniejsza zużycie paliwa, poprawia właściwości zapłonowe i rozruchowe w niskich temperaturach, zmniejsza hałaśliwość silnika, obniża emisję NOx, CO, węglowodorów i cząstek stałych. 

Obecność w pakiecie Energocet® 76 dodatku dyspergującego oraz stabilizatorów, zapobiega przyspieszonemu starzeniu sie paliwa w czasie magazynowania. Energocet® 76 poprawia spalanie mieszanki paliwowopowietrznej i zmniejsza jednostkowe zużycie paliwa (g/kWh) w zależności od obciążenia (Nm) i prędkości obrotowej (Obr/min) szczególnie w nowoczesnych silnikach wyposażonych w wysokociśnieniowe układy wtrysku paliwa typu High Pressure Common Rail (HPCRS) i recyrkulację spalin. Energocet® 76 skutecznie zabezpiecza przed korozją elementy sytemu paliwowego. 

Dodatek zostal opracowany przez Panstwowy Instytut Badawczy - Instytut Nafty i Gazu

 

Więcej znajdą Państwo na naszej stronie: http://energocet.pl

 

Zapraszamy.

04-08-2023

TRAKO 15. Międzynarodowe Targi Kolejowe

Zapraszamy na nasze stoisko na 15. Międzynardowych Targach Kolejowych TRAKO 19-22 września 2023. Numer naszego stoiska: Hala D Stoisko numer 47
Czytaj więcej
29-03-2019

Targi TRAKO 2019

Zapraszamy na nasze stoisko na 13. edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych 24- 27 września 2019 NUMER NASZEGO STOISKA: HALA A, nr 60.
Czytaj więcej
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl