19-05-2016

XXII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA

Najważniejsza AUTOSTRADA na mapie drogownictwa

 

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego już w maju w Targach Kielce

 

Zapraszamy na nasze stoisko: pawilon F, stoisko F27

 

Potężne maszyny, pokazy dynamiczne, konferencje poruszające najważniejsze tematy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a wszystko opatrzone mocno biznesowym charakterem – tak w skrócie opisać można nadchodzące targi AUTOSTRADA–POLSKA. Kieleckie święto drogownictwa odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca 2016 roku.

 

XXII edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA to wydarzenie na które co roku czekają wszyscy związani z tym sektorem gospodarki. Wydarzenie oferuje wszystko to, co potrzebne jest do budowy i utrzymania sieci drogowej, od sprzętu i materiałów do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych aż po oznakowanie i infrastrukturę związaną z drogownictwem i użytkowaniem autostrad.

 

Program targów drogownictwa w Kielcach jak zawsze bogaty będzie w wydarzenia towarzyszące. Wśród nich po raz kolejny znajdzie się konkurs operatorów koparek BIG BAU MASTER, organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

 

Od lat mocnym punktem w programie kieleckiej wystawy są spotkania merytoryczne. Zgodnie z dwudziestoletnią tradycją, AUTOSTRADA-POLSKA pochwalić się może wsparciem najważniejszych instytucji branży drogownictwa. Wśród głównych partnerów corocznej wystawy są między innymi Instytut Badawczy Dróg i Mostów oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Jednocześnie z targami drogownictwa odbędą się XII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO – TIL, VIII Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA oraz II Salon Europarking.

 

04-08-2023

TRAKO 15. Międzynarodowe Targi Kolejowe

Zapraszamy na nasze stoisko na 15. Międzynardowych Targach Kolejowych TRAKO 19-22 września 2023. Numer naszego stoiska: Hala D Stoisko numer 47
Czytaj więcej
29-03-2019

Targi TRAKO 2019

Zapraszamy na nasze stoisko na 13. edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych 24- 27 września 2019 NUMER NASZEGO STOISKA: HALA A, nr 60.
Czytaj więcej
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl