21-10-2013

Nowy produkt w naszej oferice - EIS-WACHTER

Ekologiczna ochrona przed lodem i środek do odmrażania w płynie

OPIS PRODUKTU

jest w 100% neutralny dla środowiska, bezpieczny dla ludzi i zwierząt, oraz nie wymaga specjalnego oznakowania
nie zawiera soli, fosforanów, mocznika, chlorków i innych substancji zanieczyszczających środowisko
jest nowoopracowaną, płynną mieszanką substancji aktywnych, którą można łatwo spryskiwać powierzchnie i która w przeciwieństwie do innych produktów nie tworzy grudek i zbryleń.
ma działanie antykorozyjne i dlatego stosuje się go wszędzie tam, gdzie powierzchnie metalowe muszą być chronione wzgl. gdzie nie jest wskazane wystąpienie korozji (lądowiska dla helikopterów, rampy załadunkowe w spedycji, mosty i transport kolejowy, itp.)
może być stosowany profilaktycznie przed wystąpieniem marznącego deszczu oraz wieczorem jako ochrona przed mającą pojawić się w nocy marznącą mżawką i mrozem do -14 °C, pozostaje on przy tym aktywny przez 24 godziny.
Powierzchnie smołowe lub betonowe poddane działaniu odmrażacza eis.wächter wykazują znacznie lepszą przyczepność (zwłaszcza dla wózków wysokiego podnoszenia, pojazdów mechanicznych, lotnictwa i transportu), ponieważ ze względu na właściwości preparatu eis.wächter lód i śnieg nie przylegają tak dobrze do siebie ani nie łączą się ze sobą (nie tworzą zespolenia).
Odmrażacz eis.wächter oznacza jeszcze większe i skuteczniejsze zabezpieczenie przed i podczas lodu i śniegu.

STOSOWANIE

Odmrażacz eis.wächter jest produktem płynnym i jest łatwy do nanoszenia na powierzchnię za pomocą urządzeń zraszających, pojemników aerozolowych, rozpylaczy z pompą tłoczącą (w zakresie służbowym za pomocą specjalnych pojazdów do spryskiwania).

 

WIĘCEJ: http://eistiger.pl/eiswachter.html

29-03-2019

Targi TRAKO 2019

Zapraszamy na nasze stoisko na 13. edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych 24- 27 września 2019 NUMER NASZEGO STOISKA: HALA A, nr 60.
Czytaj więcej
25-05-2018

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych RODO

Szanowni Państwo, Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych. W związku z tym przygotowaliśmy niezbędne informacje.
Czytaj więcej
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl